Tupperware 7. Hafta İndirimleri

Tupperware 7.Hafta İndirimleri

Tupperware 1 – 21 Şubat 2016 kampanya katalog 7.hafta indirimleri yayınlandığı an sitemizde paylaşılacaktır. Tupperware yeni ürün ve indirimleriyle her hafta şaşırtmaya devam ediyor. Tupperware dünyasını mutfağınızda yaşamak istiyorsanız her hafta yayınlanan yeni indirim kampanyalarıyla fırsat ürünleriyle kaliteyi ucuza alabilirsiniz.

Tupperware 1 – 21 Şubat 2016 kampanya katalog 7.hafta indirimleri fırsat ürünleri kapak ürünü Süper Şef 2 115TL’lik fiyatı yerine sadece89.90TL. Üçlü bıçak yapısı ve ipli mekanizması sayesinde her türlü sebze ve meyvelerinizi kolayca doğrayabilir, birbirinden lezzetli soslar, püreler ve omletler hazırlayabilirsiniz.

Süper Şef 2

Tupperware 6.hafta indirimlerinde gövde içerisindeki süzgeç sayesinde gıdalarınızı fazla yağ ve sostan arındırarak farklı bölmelerinde servis edebilirsiniz. Kızartmalarınızı içerisinde kolaylıkla unlamak ve kızartma işlemi sonrası içerisinde servis etmek için idealdir. Servis ürünü ve buzdolabında saklama için kullanabileceğiniz çok amaçlı Oval Servis 4lt 90TL yerine sadece79TL.

Tupperware peynirlerinizin taptaze kalması için yenilikçi çözümler sunar. Birden fazla çeşit peyniri bir arada saklayabileceğiniz Orta Peynir Dünyası, özel olarak tasarlanmış havalandırma sistemiyle koku, nemlenme ve bakteri oluşumunu önler.

Oval Servis - Orta Peynir Dünyası

Tupperware 6.hafta promosyonlarında günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için mükemmel bir set sizinle. Sızdırmaz kapak özelliği ile yanınızda da güvenle taşıyabilirsiniz. Hava geçirmeyen kapağı sayesinde bir paket ıslak mendilinizin nemini korur. Tupperware Her An Yanım Set6.hafta fırsat ürünlerine özel mor rengiyle 62.50TL yerine sadece49TL.

Eko Şişe - Mendil Kutusu

Kızların sevgilisi Tupperware Hello Kitty Set çocuklar için eğlenceli çözümler sunar. Çocuklarınızın sağlıklı atıştırmalıklarını ve ara öğünlerini saklayıp minik oyuncaklarını da koyabilecekleri bu sevimli set çocuklarınızın yüzünü güldürecek. Tupperware Şubat ayı indirimlerinde 6.hafta fırsat ürünleri kampanyasında 40TLyerine sadece30TL.

Duru Serisi’nin kullanışlı üyesi Duru Baharatlık 2’li Set 70TL’lik fiyatı yerine sadece 55TL.

Hello Kitty Set - Duru Baharatlık

Kahvaltı sofralarınızda ve çay saatlerinizde renkli sofralar bundan sonra sizinle. Kontrollü akış özelliği ile Berrak Şekerlik 6-7-8. hafta indirimlerine özel 35TLyerine sadece29TL.

Yeni kolay kapağı ile 6-7-8.hafta kampanyalarında yer alan Hello Kitty Eko Şişe 25TLyerine sadece20TL.

Berrak Şekerlik - Hello Kitty Eko Şişe

6-7-8.hafta fırsat indirimlerine özel 45TL’lik fiyatı yerine 37TL’ye satılan Miksim 3lt çırp, karıştır, sakla ile çok amaçlı çözümler sunar. Özel hava ve sıvı geçirmez kapak yapısı ileMiksim 3lt karışımlarınızı hazırlamak ve saklamak için ideal olup, hamur mayalamak ve yoğurt yapmak için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Miksim 3lt

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir