Tupperware 49.Hafta İndirimleri

Tupperware 49.Hafta İndirimleri

Tupperware 30 kasım – 6 aralık 2015 kampanya katalog 49.hafta indirimleri yayınlandığı an sitemizde paylaşılacaktır. Tupperware yeni ürün ve indirimleriyle her hafta şaşırtmaya devam ediyor. Tupperware dünyasını mutfağınızda yaşamak istiyorsanız her hafta yayınlanan yeni indirim kampanyalarıyla fırsat ürünleriyle kaliteyi ucuza alabilirsiniz. 48.hafta 2015 indirimlerini incelemek istiyorsanız TIKLAYINIZ

Tupperware 30 kasım – 6 aralık 2015 kampanya katalog fırsat ürünleri kapak ürünü kızların sevgilisi Eko Şişe Hello Kitty 25TLyerine sadece19.90TL’den satışa sunulmuş.

eko-sise-hello-kitty

Tupperware 49.hafta indirimlerinde mutfağınızın yardımcısı Mucize Kalıp Dikdörtgen, İki Renkli Kek tarifiyle 49.haftaya özel 75TL yerine sadece 54.90TL.

Haftanın sınırlı sayıda özel ürünü en fazla 1 adet sipariş verebileceğiniz Açıkgöz 1.25lt 2’li Set 60TL yerine sadece 44.90TL.

mucize-kalip

Tupperware şık ve zarif sofralar ile bütün ailenizin kullanabileceği ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan Premium Set sağlıklı ve lezzetli yemeklerinize sofranızda eşlik etmek için idealdir. 1 set alana 1 set hediye kampanyasıyla tupperware 49.hafta aralık fırsat ürünlerinde 240TL’lik fiyatı yerine sadece 120TL.

Mutfağınızı derleyin, toplayın. Derin Topla ile sebze ve meyve kabuklarını biriktirebilir, mutfağınızı toparlayabilirsiniz. Tupperware aralık ayı indirimlerinde 50TL’den 39.90TL’ye düşmüş.

Mini Bonbon Kaplar‘da 49.hafta indirimlerinde 35TL yerine sadece 29.90TL.

premium-set

Asla iz ve toz bırakmayan Mikrofiber Set tupperware 49.hafta kampanyasında 50TLyerine sadece41.50TL. Tekrar kullanılabilen akıllı Mikrofiber kiri, tozu kolayca alır ve temizler. Cam ve parlak yüzeylerde hafifçe nemlendirip sildiğinizde Mikrofiber Bez‘in kirleri, su lekelerini ve tozları nasıl yok ettiğini gözlemleyebilirsiniz.

Mutfağınıza tupperware şıklığı Kristalin ile gelin. Kristalin Servis Serisi sade tasarımı ile sofralarınıza mükemmel uyum sağlayacak. Hem çok hafif hem de kırılmaz! Tupperware 49.hafta fırsat ürünlerinde yeni rengiyle indirimli satışa sunulan Kristalin Set 165TLyerine sadece129.90TL.

mikrofiber-set

Bunları da sevebilirsiniz

Tupperware 49.Hafta İndirimleri” için 4 yorum

  1. Merhaba yeni broşür ne zaman yayınlanır? Koket arıyorum da ben alışveriş festivali satışlarında çıkar belki dediler. Yeni liste yayınlandı mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir