Tupperware 46.Hafta İndirimleri

Tupperware 46.Hafta İndirimleri

Tupperware 9 kasım – 15 kasım 2015 kampanya katalog 46.hafta indirimleri yayınlandığı an sitemizde paylaşılacaktır. Tupperware yeni ürün ve indirimleriyle her hafta şaşırtmaya devam ediyor. Tupperware dünyasını mutfağınızda yaşamak istiyorsanız her hafta yayınlanan yeni indirim kampanyalarıyla fırsat ürünleriyle kaliteyi ucuza alabilirsiniz. 45.hafta 2015 indirimlerini incelemek istiyorsanız TIKLAYINIZ

Tupperware 9 kasım – 15 kasım 2015 kampanya katalog 46.hafta indirimleri kapak ürünü Su Set Baykuş 85TLyerine sadece64.90TL. 2lt, 1.3lt, 500ml hacimlerinde üç kutudan oluşan set 46.hafta fırsat ürünlerinde sizin için indirimde.

su-set-baykus

Mutfaktaki pratik yardımcınız Hızlı Pratik ile salatalık, patates, soğan ve elma gibi sert ve orta sertlikteki sebze ve meyvelerinizi güvenli, pratik ve mutfağınızı kirletmeden doğramak için idealdir. Küp ve ince uzun şekilde doğrayabileceğiniz Hızlı Pratik 46.hafta kataloğuna özel 185TLyerine sadece149.90TL.

Hazırladığnız pilav, salata, püre ve helvalarınızı çok şık bir şekilde servis edebileceğiniz Hünerli İkizler 25TLyerine sadece 19.90TL.

hizli-pratik

Yemeklerinizi siz servis edene kadar sıcak tutar. Şık Servis 3.1lt özel çift taraflı yapısı yemeğinizin ısısını uzun süre korur. İç ve dış kapları birbirinden ayırarak 2 ayrı servis kabı olarak kullanabilirsiniz. 46.hafta kampanya kataloğunda fiyatı 70TL’den 57.90TL’ye düşmüş.

sik-servis

Çocukların sevgilisi mükemmel bir organizatör olan Angry Birds Özel Dikdörtgen çocuklarınızın beslenmelerini ve kırtasiye malzemelerini saklamaları için idealdir. 46.haftaya özel indirimler 30TLyerine sadece20.90TL.

Kapat, sakla, tadını çıkar Üç Şekerpare 55TL yerine sadece 42.50TL.

angry-birds-ozel-dikdortgen

Özel hava ve sıvı sızdırmaz kapak yapısı ile çok amaçlı kullanımlarınız için idealdir. Aile boyu salatalarınızı hazırlayabilir, soslarını ekleyerek kapağını kapatıp sallayarak sosu eşit olarak dağıtabilirsiniz. Miks 4.5lt 46.hafta fırsat ürünlerine özel 50TL’den 44.90TL’ye düşmüş.

tupperware-miks

Mutfağınızın şefi Süper Şef ile daha az enerji ve zaman harcayarak çok daha kısa sürede doğramaişlemlerinizi yapabilirsiniz. Kiri ve tozu temizleyen ve tekrar kullanılabilen Mikrofiber Bezler ile hem bütçenizi hem de doğayı koruyun. 15 saniyede 288 bıçak darbesi atan Süper Şef 99TLyerine sadece74.90TL.

Çevre dostu temizlik sunan Mikrofiber Set 46.hafta indirimlerinde 50TLyerine sadece39.90TL.

super-sef

Sevimli tasarımlı İstiridye Baykuş ile sağlıklı atıştırmalıklarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Çevre dostu, Eko Şişe‘ler ile evde, sporda, işte gün boyu sıvı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tupperware 46.hafta kasım indirimlerinde Her An Yanımda Set 35TLyerine sadece29.90TL.

her-an-yanimda-set

Çocuk serisi ürünler ile anneler, çocuklarının tüm ihtiyacı olan ürünleri her an yanlarında taşıyabilirler. Tupperware Çocuk Seti 46.haftada 82TL’den 69.90’a düşmüş.

tupperware-cocuk-seti

Akıllı saklama çözümleri sunan tupperware, Mucize Şekerler‘in hava ve sıvı sızdırmaz kapak yapısı ile gıdalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Antartika Serisi‘nin ani sıcaklık düşüşlerine dayanıklı hammadde yapısı ile gıdalarınızı güvenle dondurabilirsiniz. Tupperware 46.hafta indirimlerinde Saklama Seti 129TLyerine sadece99.90TL.

tupperware-saklama-seti

Bunları da sevebilirsiniz

Tupperware 46.Hafta İndirimleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir