Tupperware 30. Hafta İndirim Katalog

Tupperware 30. Hafta İndirim Kataloğuna ulaşmak için başlığa tıklayınız

Sevgili Tupperseverler….

Tupperware indirimlerine , haftalık yayınlanan kampanyalı ürünlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu haftanın indirimlerini katalog olarak sizinle paylaşıyorum  . Kampanyalı ürünleri Tupperware danışmanlarına ulaşarak satın alabilir ya da siz de danışman olabilirsiniz böylelikle siz de kendinize, ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Danışman olmak isterseniz yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki yorum kısmına yorumunuzu bırakın en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz. 2014 aktivite hediyeleri, aktüel ürünlerine ulaşın. Promosyonlar bu haftada da devam ediyor. İndirime girmiş ürünler listesine ve bazı indirimli ürünlerin isimlerine aşağıdaki linkten ulaşın.

tupperware-29.hafta-93 tupperware-29.hafta-92 tupperware-29.hafta-91 tupperware-29.hafta-9 tupperware-29.hafta-8 tupperware-29.hafta-7 tupperware-29.hafta-6 tupperware-29.hafta-5 tupperware-29.hafta-4 tupperware-29.hafta-3 tupperware-29.hafta-2 tupperware-29.hafta-1

Tupperware fırsat ürünleri bölgesel olarak değişiklik gösterdiğinden kendi bölgenize ait fırsat ürünlerini öğrenmek için tupperware danışmanınız ile temasa geçin.

Tupperware indirimli ürünlerini her hafta sitemizden takip edebilirsiniz.

 

29.Hafta İndirimlerine ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

Tupperware sadece en sağlıklı gıda saklama çözümlerini üreten bir firmadır. BPA içermeyen ürünleri ile sağlığınızı koruyor.

Tupperware 11. Hafta İndirimleri
Tupperware 20. Hafta İndirimleri

Tupperware ürünleri sitemizde tanıtım amaçlı bulunmakta ve şirket politikaları gereği internet üzerinden sipariş alınmamakta ve satış yapılmamaktadır. Tupperware’in resmi sitesi “tupperware.com.tr” olup sayfamızda bulunan promosyonlar “tupperware.com.tr/promosyonlar” bölümünden alınmıştır.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir