Tupperware 29.Hafta İndirimleri

Tupperware 29.Hafta İndirimler

13 temmuz – 19 temmuz tarihleri arasında 29.hafta tupperware indirimleri yeni katalog yayınlandı. 29.hafta indirimleri ile her ev, her mutfak, her hanım tupperware kalitesini hissedecek.

Bayanların tupperware ürünlerini çok fazla tercih etmelerinin sebebi hem sağlık hem de tasarımdır. Mutfağınızı baştan aşağıya tupperware ürünleriyle doldurursanız, mutfakta bir düzen bir ahenk oluşturmuş olursanız. Yoksa marketlerden ya da milyonculardan dolduracak olursanız sağlıksız ürünlerle karşılaşacağınız gibi bir karmaşa da siziboğacaktır. Hemen 29.hafta tupperware katalog ürünlerinin indirimlerini ve özelliklerini anlatalım.

13 temmuz – 19 temmuz tarihleri arasında geçerli olan tupperware indirimlerinin ilk ürünü, yıllarca televizyonda reklamları dönen, kalitesiz oluşuyla milleti kandıran Rende Seti artık tupperware kalitesi ve güvencesiyle mutfağınızda. Biliyorsunuz tupperware ürünlerine 10 yıl garanti veriyor. Ünlü şeflerinde kullandığı Tupperware Rende Seti yeni bir ürün olması sebebiyle 280 TL lik fiyatı yerine indirimle 149.90 TL ye bu haftanın flaş ürünü.

tupperware-rende-seti

Paslanmaz çelikten üretilmiş olan Meyve Bıçakları soymak, doğramak ve çekirdek çıkarmak gibi işlemler için tasarlanmıştır. Kolayca kesmek ve dilimlemek için ergonomik özel bir tasarıma sahiptir. Meyve Bıçağı 4 lü Set 160 TL lik fiyatı yerine 29.hafta da indirimle sadece 104.90 TL ye satılıyor.

29.Haftanın sınırlı sayıda üretilen özel ürünü güzelliğiniz için Mikrofiber Güzellik Bezi 30 TL yerine sadece 24.90 TL. Mikrofiber Güzellik Havlusu çok yumuşak mikrofiber ham maddeden üretilmiştir. Günlük kullanım için idealdir. Ayrıca ıslatarak yüzünüzü temizlemek için de kullanabilirsiniz.

tupperware-meyve-bıçağı

Ege mutfağının olmazsa olmazı, mutfağı mutfak yapan, yemekleri yemek yapan, Ege’nin topraklarında yetişen, damak tadınızın vazgeçilmezi zeytinyağlarınız için Tupperware 29.Hafta İndirimlerine özel bir kampanya düzenlemiş. Kullanışlı olduğu konusunda kulaktan kulağa dolaşan Tupperware Zeytinyağlık 1.1 Lt 74 TL fiyatı yerine 29.Haftaya özel 36.90 TL ye satılıyor. Hem de 1 alana 1 bedava kampanyasıyla. Koşuuuun kaçırmayıın… Zeytinyağlık özel kapak sayesinde damlatma yapmaz. Yağınızı saklayabilir, servis edebilir ve kendinize özel kekikli, kuru domatesli yağlar hazırlayabilirsiniz.

tupperware-zeytinyaglik

Artık yemeklerinizi dondurmaktan korkmayın çünkü tupperware in yeni serisi Alaska 1 Lt 2’li Set bu işin ustası. Alaska serisi yuvarlatılmış kenarları sayesinde donmuş yemeklerin kolayca çıkarılmasını sağlar. Esnek ham maddesi sayesinde ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. Tupperware Alaska 2 li Set 50 TL lik fiyatı yerine indirimle sadece 42.50 TL ye satılıyor.

tupperware-alaska

Ailenize sağlıklı yemekler sunabileceğiniz Ultra Pro serisinden Ultra Pro Lazanya 29.Haftada 225 TL fiyatı yerine 169.90 TL indirimli fiyatı ile satılıyor. Fırın, mikrodalga, buzdolabı ve hatta derin dondurucuda bile kullanabileceğiniz Ultra Pro Lazanya ile çok az yağ ve su kullanarak sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

ultra-pro-lazanya

Hem şıklığı hem de pratik saklama çözümleri sunmasıyla işinizi kolaylaştıran Yıldız Kaplar 4 lü Set 75 TL yerine indirimle 59.90 TL ye satılıyor. Özel kapak yapısı sayesinde, sadece ortasına bastırarak kapağı kapatabilir ve kolaylıkla açabilirsiniz. Hava ve su sızdırmaz özelliği sayesinde yiyeceklerinizi güvenle taşıyıp saklayabilirisiniz.

Mutfağınızdaki şıklığı bozmayacak Eko serisinden Eko Pasta Servis 60 Tl yerine 29.Hafta indirimiyle sadece49.90 TL. Kek, çörek ve pastalarınızı servis edebilir, kurumasını önleyip daha uzun süre saklayabilirsiniz.

tupperware-yildiz-kaplar

 

Tupperware 29.Hafta kampanyalarından mutfağınıza güzel bir set hazırlayabilirsiniz. Renklerin birbirine uyumu açısından Yıldız Kaplar, Eko Pasta Servis ve Kristalin Servis Set mutfağınızda oldukça şık duracağa benziyor. Kristalin Servis Seti; üç parça olarak 180 TL lik fiyatı yerine 119.90 TL ye indirimle satılıyor.

tupperware-kristalin-servis-seti

Hazırla, Servis Et, Sakla sloganıyla satışa sunulan Eko serisinden Eko Kap 7.5 Lt 65 TL yerine 29.haftaya özel 49.90 TL ye satılıyor. Pikniklerde, seyahatlerde, bahçenizde ya da mutfağınızda her türlü yiyeceğin servisi için şık ve idealdir. Fazla miktardaki gıdalarınız için vazgeçilmeziniz olacak. Eko Kap aynı zamanda hamur mayalama kabı olarak da kullanılıyor. Tupperware kullanıcıları hamur mayalama konusunda tavsiye ediyor.

hamur-mayalama-eko-kap

Lezzetli Minik Kekler, miniklere lezzetli kekle hazırlamak için Mini Kekler Set 127 TL yerine sadece 79.90 TL indirimle satışa sunuluyor. Mini Kekler Set; Mucize Kalıp Mini Kekler, Modern Peri Silikon Spatula İnce ve Mini Dekorasyon Sihirbazından oluşuyor.

tupperware-mini-kekler

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir