Tupperware 27.Hafta İndirimleri

 

Tupperware 27.Hafta İndirimleri

Bu hafta 29 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan indirimler bölgenize özel ekstra fırsatlar hakkında bilgi almak için size en yakın tupperware distribütörlüğüne uğrayın.

Bu fırsat haftasının indirimli ürünlerinden Kristalin Kase 4’lü Set 120 TL lik fiyatı yerine indirimli olarak 99.90 TL den satılıyor.

Kristalin 4lü Set

Sevdiklerinize küçük sürprizler yapmayı seviyorsanız Sihirli Kalıp Kalp 27. hafta sizin için indirimde. Kalp şeklinde özel sunumlar hazırlamak artık çok kolay 50 TL yerine 37.50 TL ye sizin olabilir.

sihirli-kalip-kalp

Özel misafirlerinize sunum yaptığınız Premium Şekerlik ve Kremalık‘ta bu haftanın indirimli ürünlerinden. Servislerinizde mor şıklığını kaçırmak istemiyorsanız haftanın sınırlı sayıda özel ürününü kaçırmayın. Stoklarla sınırlı sayıda olan bu ürünün stoklarının tükenmesi halinde ek sipariş alınmayacak, alt sipariş limitine ve hediyelere sayılmayacaktır. Elinizi çabuk tutun!!

En çok tercih edilen ve neredeyse herkesin elinde bulunana bir tupperware ürünü de 27.haftada cazip fiyatıyla indirimde. Rengarenk Eko Şişeler 310 ml’lik kapasitesiyle sporda, okulda, alışverişte, yürüyüşte her an yanınızda. Ailecek renklerini çok sevecek ve rahatça kullanabileceksiniz. 70 TL yerine bu hafta sadece 54.90 TL 4’lü set.

eko-sise

Sandviç, kuruyemiş gibi atıştırmalıklarınızı her an yanınızda taşıyabileceğiniz Sağlıklı Atıştırmalıklar 20 TL yerine yeni rengiyle sadece 17.50 TL.

Özel dizayn Angry Birds Set 45 TL yerine sadece 34.90 TL. Çocuğunuz bu sete bayılacak kaçırmayın.

Mikro Kristal Set bu haftanın işlevsel ürünlerinden 110 TL’lik fiyatı indirimle sadece 79.90 TL ye sofralarınızda. Isıt, sakla, servis et sloganıyla satışa sunulan Mikro Kristal Set ile mikrodalga fırınınızda ısıtma yapabilirsiniz. 120 dereceye kadar ısıya dayanabilen bu set mutfakta yardımcınız olacaktır.

mikro-kristal-set

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir