Samsung Galaxy S4 Nasıl Format Atılır

samsung-galaxy-s4-smartphone  Samsung Galaxy S4 e nasıl format atılır? Samsung Galaxy telefonlara nasıl format atarım? İçeriğe ulaşmak için başlığa tıklayınız.

Yavaşlama,donma gibi problemleriniz oluyorsa sizde kolayca telefonunuza format atabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler basit. Şimdi ihtiyaç duyan bilmeyenler için anlatacağım. Bir kaç yöntemle formatlama mümkün.

Öncelikle telefonunuzda yer alan kayıtlı numaralar,resimler,müzikler vb herşey silinecek. Bu sebeple önce yedek alın.Sime numaralarınızı kaydedin. Resim,müzik,dosya vs işe yarar gördüğünüz belgelerinizi hafıza kartınıza depolaya bilirsiniz. Samsung Kies programıylada yedek alabiliyorsunuz. Mutlaka usb kabloyu kullanın Wifi den yapmayın.

1-İlk yöntemi anlatayım sizlere aslında genel olarak herkes açıklamış.Yapmanız gerekenler –kolay.Menü>Ayarlar>Gizlilik>Fabrika ayarlarına girer burda ayarları sıfırla diyerek fabrika ayarlarına geri dönersiniz.

2-İkinci yöntem ise arama ekranına *2767*3855# yazarak arama tuşuna baıyorsunuz.Telefonun kapanıp açılmasını bekliyorsunuz.

3-Son yöntem ise Telefonu kapatıyoruz.Ardından ortada yer alan tuşa basılı tutuyoruz.Telefonu açma kapamaya yaran tuşa basıyoruz.Önünüze bir ekran çıkacak ekranda Wipe Data kısmından Factory Reset kısmını seçeceksiniz.Bu işlem fabrika ayarlarına döndürecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir