Kocamın Ailesi dizisi Gülay gerçek adı ismi nedir

Kocamın Ailesi dizisi Gülay gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Kocamın Ailesi dizisi Nerede Çekiliyor? ‘da çekiliyor. Yonca karakterini canlandıran Gerçek Adı İsmi ve Tarık karakterini canlandırdan Gerçek Adı İsmi dizinin başrolünü üstleniyor.25 yıldır evlatlarından biri kayıp olan geleneksel geniş bir aile ile buna tam zıt, çocuksuz modern bir çift aynı apartmanda komşu olursa ne olur? Anne ve babasını hiç tanımamış Tarık, komşu aileye hemen ısınırken eşi Yonca bu yeni duruma hiç alışamıyor. Bütün bunlara iki aileyi birleştirecek sırlarla örülü bir gizem de eklenince olaylar zinciri hızla büyüyor. Neşeli hikayesiyle içinizi ısıtacak Kocamın Ailesi dizisi, eğlenceli diyalogları ve eğlenceli konusu ile büyük reyting alacağa benziyor.

Kocamın Ailesi dizisi Gülay Gerçek Adı

Kocamın Ailesi dizisi Gülay gerçek adı ismi Buse Arslan’ dır.

gülaygülay-2gülay-3

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir