HipKey Nedir

151  HipKey nedir? HipKey ne işe yarar? HipKey nasıl kullanılır? HipKey İphone ile alakası nedir? İçeriğe ulaşmak için başlığa tıklayınız

Apple’ın akıllı cihazları için faydalı ürünler geliştirilmeye devam ediyor. Bu ürünlerden biri olan hipKey ile değerli eşyalarınızı kontrol altında tutabiliyorsunuz.

Apple’ın iOS işletim sistemi yüklü cihazları için geliştirilen hipKey oldukça şık ve ufak yapıda geliştirilmiş bir takip cihazı. Hipkey isimli cihazı kullanabilmek için önemli eşyalarımıza yerleştirip, Bluetooth teknolojisi ile Hipkey’in iOS uygulaması yüklü cihazlardan birine eşleştirmek yeterli oluyor.

Alarm modunda cihaz, eşleştirilen cihazdan fazla uzaklaştığı zaman yüksek bir ses ile uyarı yapıyor.

aaaChild modunda, çocuğumuz bizden fazla uzaklaşırsa yüksek bir ses ile alarm veriyor. Motion modunda, hipkey’i yerleştirdiğimiz obje hareket ederse alarm veriyor. Son olarak Find Me modu ise, hipkey’in kendisini bulmak için yapılmış bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Hipkey ile istenilen objeler Bluetooth teknolojisi sayesinde 50 metrelik mesafede aktif olarak takip ya da kontrol edilebiliyor.

150

ccccHipkey Apple’ın resmi marketinden $90 fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.bbb

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir