Güneşi Beklerken dizisi Kerem gerçek adı ismi nedir

Kerem-Bursin-ResimleriGüneşi Beklerken dizisi Kerem gerçek adı ismi nedir,içeriğe ulaşmak için başlığa tıklayınız

Güneşi Beklerken dizisi Kerem gerçek adı ismi :Kerem BURSİN‘dir.

Doğum Yeri: Kütahya
Doğum Yılı: 1987
Boyu:179 cm

15 yaşından beri Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya yeşil ışık yaktı. Bugüne dek 401 filmin yapımcılığını, 56 filmin de yönetmenliğini yapan Roger Corman, 2009’da “Oscar Honorary Award”a (Onur Ödülü) layık görülmüştü.

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Bunları da sevebilirsiniz

Güneşi Beklerken dizisi Kerem gerçek adı ismi nedir” için bir yorum

  1. Kerem bursini cok seviyorum cook yakisikli coook tatli baklavalarini yerim ben onun onunla tanismayi cok isterim seni cooooooooooook sewiyorum kerem <3 yas<3 ker mucck:p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir