Galaxy S5 Kırık Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S5 Kırık Ekran Değişimi nasıl yapılır, çatlak ekran değiştirme, s5 ekran takma, Samsung Galaxy ön cam değişimi nasıl yapılır video anlatım

galaxy s5 kırık ekranTelefonunuz daha eskimeden hemen yenisi çıkan modellere sinir olup dururken bir de telefonunuzun başına gelenler sinirlerinizi attırmaya yeter.  Size nispet yaparmışcasına aldığınız telefonun yenisini piyasaya süren akıllı telefon şirketleri hepimizin ahını alıyor. Telefonuzu yere düşürdükten sonra ilk yaptığımız hemen ekranı kontrol etmek olur. Çünkü etrafımızda hep duymuşuzdur ekranı değiştireceğinize telefonu değiştirin diyenleri.  Telefon düştükten sonra ekrana görüntü geliyor fakat ön cam kırılmışsa sadece galaxy s5 ön camı değiştirerek olaydan ufak bir zararla kurtulmanız mümkün. Eğer görüntü tamamen gitmişse komple ekran değişimi yapmanız gerekecektir. Yalnız galaxy s5 cam değişikliğinden sonra dokunmatik problemi, sensör sorunu, donma sorunları yaşamak istemiyorsanız bu iş için özel üretilmiş cam sökme makinesi bulunan bir teknik servise yaptırmanız en garanti iş olacaktır.

Ucuza ama uzun zamana getirmek isterseniz çinden aliexpress sitesinden set olarak ekranınızı temin edebilirsiniz, yok ben uğraşamam diyorsanız gitti gidiyordan ufak bir arama yaparak aynı değişim setini bulmanız mümkün.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir