Düşler ve Umutlar dizisi Asya gerçek adı ismi nedir

0
812 kez okundu

denise capezza - asya  Düşler ve Umutlar dizisi Asya gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız

Düşler ve Umutlar dizisi Asya gerçek adı ismi Denise Capezza‘dır.

25 yaşlarında, erkeklerin uğruna seve seve canlarını vermeye razı olacakları kadar yakıcı bir güzel. Bir Carmen veya bir Esmeralda kıvamında pervasız ve kavgacı görünse de Çakı söz konusu olduğunda göğsünü onun bıçağına dayamaktan çekinmeyecek kadar ateşli bir aşık, sadık bir sevgili, şefkatli bir ana. Yusuf için canını tehlikeye atacak kadar çocuk sevgisi ve özlemiyle dolu. Asya, Musa tarafından küçük yaşta yankesici olarak yetiştirilmiştir. Aslında bu şeytani adama hem kızar hem de baba gibi sever.

Denise Capezza kimdir?

İtalyan oyuncusu. 1.71 cm olan bir oyuncudur. Ayrıca göz rengi yeşil, saç rengi’de kahverengidir. Profesyonel olarak bale ve modern dansla da ilgilenmektedir. Duyusal deneyim, metin ve karakter analizi, doğaçlama, hareket/sahne, şarkı, konuşma ve beden dili dallarında birçok yönetmenden dersler almıştır. “Uçurum” ve “İnadına Yaşamak” dizilerinde rol almıştır.

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here