Çılgın Dersane dizisi Fırıldak gerçek adı ismi nedir

Çılgın Dersane Üniversitede dizisi Fırıldak gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız
Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Daha önce bir devam filmi şeklinde 3 film olarak sinemalarda boy gösteren Çılgın Dersane, dizi olarak karşımıza geliyor. Çılgın Dersane Üniversitede adıyla yayınlanacak dizi Show Tv ekranlarında olacak. Film versiyonlarında olduğu gibi yine her yıl olduğu gibi bu yıl da bir üniversiteyi kazanamayan Çılgın Dersane Üniversitede öğrencilerinin başları aileleriyle belaya girer. Bu beladan kurtulmak için hep beraber çok iddialı bir çözüm bulurlar. Ancak buldukları yöntem başlarına, hiç ummadıklarından daha büyük ve komik sorunlar açar. Çılgın Dersane filmlerinde olduğu gibi izleyicilere, aşk, dans, eğlence ve komedi vaat ediyor.

Çılgın Dersane Üniversitede dizisi Fırıldak Gerçek Adı

Çılgın Dersane Üniversitede dizisi Fırıldak gerçek adı ismi Ozan Aydemir’ dir.

fırıldak

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir