Boynu Bükükler dizisi Miray gerçek adı ismi nedir

0
1.353 kez okundu

bensu-soral

Boynu Bükükler dizisi Miray gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız
Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Miray gerçek adı ismi Bensu Soral‘dır. Hande Soral’ın kardeşidir.

Müdür Fuat’ın kızıdır. Atak ve becerikli bir kızdır. Sorumluluk alır. Babasının ani kararıyla Aydınlıkevler lisesinin yolunu tutar. Aslında, nakli paralı gibi gözükse de babası durumu kitabına uydurmuştur. Miray, babasının bu aşırı menfaate dayalı mantığından nefret etmektedir. O yüzden, okulda baba kız olduklarını saklamak istemektedir. Kendi kız grubu arasında güzelliği ve çalışkanlığı ile hemen ön plana çıkmıştır. Fakat kızların arasında hemen yer bulamamıştır. Çünkü nakil olan diğer kızlar, aynı okuldan gelmişlerdir ve birbirlerini tanımaktadırlar. Miray, babasıyla sürekli takışır, genelde babasının yaptıklarını onaylamaz. Abisi Mithat ile arası ise iyidir, fakat Mithat çok saf olduğu için başına çok bela alır. Miray aşk böceği bir kız değildir, daha önce kimseyle duygusal anlamda ilişkisi olmamıştır.

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here