Boynu Bükükler dizisi Melek gerçek adı ismi nedir

Sedef-Avcı-Boynu-Büyükler-Dizisi   Boynu Bükükler dizisi Melek gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Melek gerçek adı ismi Sedef Avcı‘dır.

Rehber Danışman, Felsefe hocası ve müdür yardımcısıdır. 35 yaşlarındadır, okulun en güzel ve en idealist hocasıdır. Bir lise öğretmenine göre fazla donanımlıdır. Boynu Bükükler gibi yetimhanelerde büyümüştür ama bunu saklar. Melek, bu çocukların hayata 3-0 geriden başladığını düşünür, bu yüzden onlara anne gibi yaklaşır. Baba figürü olan Fuat ile de bu yüzden çatışır. Fuat, kendisine karşı bir takım hisler beslemektedir, Melek bundan haberdar değildir.

Sedef AVCI

Doğum tarihi: 22.01.1982
Eğitimi: Kocaeli  Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve İnsan Kaynakları

Oynadığı diziler:
– Esir Şehrin Gözyaşları
– Mazi Kalbimde Yaradır
– Umut Yolcuları
– Ezel
– Menekşe ile Halil
– Yanık Koza
– Yaprak Dökümü
– Böyle mi Olacaktı?

Oynadığı filmler:
– Romantik Komedi 2
– Romantik Komedi
– Hayattan Korkma

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir