Boynu Bükükler dizisi İnci gerçek adı ismi nedir

öznur serceler  Boynu Bükükler dizisi İnci gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız
Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi İnci gerçek adı ismi Öznur Serçeler‘dir.

Nakil gelen grubun en karamsarıdır. Gotiktir, emodur. Ailesinin çok parlak ve başarılı 2 çocuğu vardır. İnci, tarz olarak arıza olduğu için ailesi kendisini çok öne çıkarmaz, ailenin genel başarılı prezantabl duruşunu bozmaktadır. Bir nevi çirkin ördek yavrusudur. Ailesi, kendisini sevse de ortamlarının getirdiği imaj nedeniyle İnci’yi ayırt etmişlerdir. Yine bu yüzden de yatılı kalmasının, kendisi için rehabilite olma fırsatı olduğunu düşünürler. İnci, ailesinden çok arkadaşlarıyla olacağı için memnundur. Zamanla Yılmaz ile aşk yaşayacaklardır.

Öznur SERÇELER

Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: Kayseri
Eğitimi: Müzik eğitimine 2001’de Mersin Üniversitesi Konservatuvarı’nda Türkol Çankaya ile başladı. 2003’te Bilkent Üniversitesi M.S.S.F.’de Stilliana Stravreva’nın sınıfını burslu olarak kazandı.

Oynadığı diziler:
– Nuri
– Hayat Devam Ediyor
– Emret Komutanım

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir