Boynu Bükükler dizisi Gönül gerçek adı ismi nedir

0
1.290 kez okundu

damla-debre-004  Boynu Bükükler dizisi Gönül gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız
Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Gönül gerçek adı ismi Damla Debre‘dir.

Nakil gelen kızlardan öne çıkanıdır. Kızlar arasında liderlik vasfı vardır. Binicilik gibi pahalı zevkleri vardır. Annesi ve babası boşanmıştır, üvey babası ise kendisini istememektedir. Ersen ile kardeş gibidirler, Ersen kendisini hep korur kollar. İlk gördüğü anda Selim’den hoşlanmıştır ama nefret etmiş gibi davranmıştır. İş bu yüzden Miray’a düşman kesilmiştir. Ayrıca Miray’ın, Fuat’ın kızı olduğundan ilk şüphelenenlerdendir. Zamanla Miray’ın en iyi arkadaşı olacaktır.

Damla DEBRE

Doğum tarihi: 17.06.1987

Oynadığı diziler:
– Eski Hikaye
– Emir’in Yolu
– Dolu Dizgin Yıllar
– Yaban Gülü
– Oğlum İçin
– Ümit Milli
– Emret Komutanım
– Omuz Omuza

Oynadığı sinemalar:
– Şahmat
– Konak
– Ayaz

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here