Boynu Bükükler dizisi Fuat gerçek adı ismi nedir

0
598 kez okundu

ahmet-saraçoğlu-300x300  Boynu Bükükler dizisi Fuat gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Fuat gerçek adı ismi Ahmet Yelan Saraçoğlu‘dur.

Okulun müdürüdür. Ayrıca Matematik hocasıdır. Eşinden ayrılmıştır. Evde ve özel hayatında çok başarılı biri değildir. Okulda ise tam tersidir. Öğrencilere karşı çok katıdır, disiplinden ve ciddiyetinden asla taviz vermez. Öğrenciler kendisinden korkmaktadır.  Şimdiye kadar sadece hafta sonları gördüğü çocuklarının sorumluluğunu almak, hayatının dönüm noktalarından olacaktır. Çocuklarına iyi bir gelecek sağlamak için her yolu dener. Fakat iki çocuğu ile de fazla geçinemez. Özellikle Miray, babasının yaptığı şeylerin karşısında durur, sürekli babası ile çatışma halindedir. Fuat’ın Melek’e karşı ilgisi vardır.

Ahmet Yelan SARAÇOĞLU

Doğum tarihi: 24.09.1975
Eğitimi: M.G.S.M Tiyatro

Oynadığı tiyatro oyunları
– Fil Hamdi
– Vişne Bahçesi
– Bozuk Düzen
– İçerdekiler
– Lysistra
– Seksi Oyun
– Hastasıyız

Oynadığı diziler:
– Galip Derviş
– İntikam
– Avrupa Avrupa
– Yaprak Dökümü
– Haneler
– Hırsız Polis
– Avrupa Yakası
– Tam Pansiyon
– Kadın İsterse
– Gülizar
– Sultan Makamı
– Hürrem Sultan
– Esir Şehrin İnsanları
– Unutma Beni
– Havada Bulut
– Yedi Tepe İstanbul
– Tatlı Hayat
– Yılan Hikayesi
– 7 Numara
– Çiçek Taksi

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here