Boynu Bükükler dizisi Ersen gerçek adı ismi nedir

caglar ertugrul  Boynu Bükükler dizisi Ersen gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Ersen gerçek adı ismi Çağlar Ertuğrul‘dur.

Ersen ve Galoşlar’ın lideridir. Yanında sürekli Bir ve İki lakaplı elemanları vardır, bunlar Selim’in deyimiyle Ersen’in Galoş’larıdır. Çok ünlü bir müteahhidin oğludur, arkadaş grubuna çok bağlıdır. Ersen lise öğrencisinden çok, playboy gibi takılır. Çabuk sinirlenir, hemen gözü döner ve sağlıklı düşünemez. Sevdi mi tam sever, sildi mi silgiyi de kaybeder. Babasının tek oğludur ve aslında liseyi sağlıklı bir şekilde bitirse bütün işlerin başına geçecektir. Miray’a görür görmez aşık olmuştur. Hayatının aşkı olduğunu düşünmektedir. Ersen, gittiği yeri piknik dahi olsa kendi çöplüğüne çevirmeyi sever, bu yüzden Selim ile ibikleri hiç tutmayacaktır.

Çağlar ERTUĞRUL

Doğum tarihi: 05.11.1987
Eğitimi: Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği

Oynadığı diziler:
– Benim İçin Üzülme

Oynadığı filmler:
– Dağ

Oynadığı tiyatro oyunları:
– Romeo ve Juliet
– Yobaz
– Kaos Teorileri

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir