Boynu Bükükler dizisi Doruk gerçek adı ismi nedir

0
555 kez okundu

baris-aytac_640    Boynu Bükükler dizisi Doruk gerçek adı ismi içeriğine ulaşmak için başlığa tıklayınız
Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Boynu Bükükler dizisi Doruk gerçek adı ismi Barış Aytaç‘tır.

Nakil ile gelen gruptan, kağıt üzerinde en zengin olanıdır. Gerçekten zengindir. Babasının şirketinin %10 hisse sahibidir. Fakat reşit olmadığı için beş kuruş koklayamamaktadır. Kendisine bu hisseyi, babasına kızan rahmetli dedesi vermiştir. Bu yüzden babası Doruk’a muhtaçtır. Doruk, sürekli Ersen ve Galoşlar’la takılır. Hastalık hastasıdır, bin türlü ilacı ve yanından ayırmadığı ameliyat eldivenleri vardır. Yurtta çok hijyen nöbeti geçirecektir.

Barış AYTAÇ

Doğum tarihi: 08.12.1985
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü

Oynadığı diziler:
– Aramızda Kalsın
– Evlerden Biri
– Gün Akşam Oldu

Televizyon dizilerinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki isimlerini, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadıklarını, doğum tarihlerini, doğum yerlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Dizi oyuncularıyla ilgili merak ettikleriniz için sitemizi takip ediniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here