Beş Kardeş Dizisi

Beş Kardeş dizisi hakkında bilgi, nerede çekiliyor, oyuncuları kim, konusu ne, Beş Kardeş Kanal D de! Beş Kardeş ne zaman yayınlanıyor,kim canlandırıyor.

Dizinin Konusu

Birbirine hiç bir yönüyle benzemeyen beş kardeşin hikayesi anlatılmakta. Sarsılmaz bir aileyi temsil eden it, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz kardeşler yerleşmiş bir mahallede dedelerinden kalan evde oturuyorlar.

Beş Kardeş Dizisi

Sait Kimdir Gerçek Adı ve Rolü

En büyük kardeş Sait, depremde ailenin anne ve babasını kaybetmesiyle ailenin başında yer almaya başlamıştır.Aileyi bir arada tutmaya çabalamakta, zorluklarda hep yardımcı bir el olmuştur

Sait karakteri gerçek hayattaki ismi Serkan Keskin’dir.

serkan.keskin02

Nazım Kimdir Gerçek Adı 
Duygusal bir gazeteci rolünde olan Nazım karakterini canlandıran kişi Nadir Sarıbacak (Nazım) dır.

nadir-saribacak

Turgut Kimdir Gerçek Adı
Mahallenin imamı Turgut karakterinin gerçek ismi ise Tansu Biçer‘dir.

tansu-bicer

Orhan Kimdir Gerçek Adı
Hep şarkıcılık hayalleri kuran bodyguard rolüyle Orhan karakteriyle de Osman Sonant karşımıza çıkıyor.

osman-sonant

Aziz Kimdir, Gerçek İsmi Nedir?
At yarışı tutkunu aklı havada Aziz karakterini canlandıran sanatçının gerçek ismi Fatih Artman‘ dır.

Fatih Arıtman

Canan Gerçek Adı, Kimdir?
Hepsi büyümüş, belli bir yaşa gelmelerine rağmen Sait’i anne babaları gibi görmektedirler ve onun peşinden ayrılamazlar, ama sonunda Sait evlenme hayali kurmaya başlayınca işler değişir. Mahallenin sakinlerinden abisiyle yaşamakta olan Canan karakterini Nihal Yalçın canlandırmaktadır.

nihal-yalcin_640

Fahriye’nin Gerçek İsmi Nedir?
Sait işlerin düzeleceğini hayal ededursun Eski aşk yaralarından büyük aşk yaşadığı Fahriye mahalleye geri döner ve iki aşk arasında kalan Sait ne yapacağını bilme bir hal içine girer. Fahriye karakterini de Melisa Sözen canlandırmaktadır.

Melisa-Sözen-Resim-Galerisi

Beş kardeş dizisi, beş kardeşin mahallede geçen yaşam çabalarını içeren, aşk sevgi, arkadaşlık güzellik, komik olayların, sürprizlerin yer alacağı bir diziye benziyor.

Yapım Ekibi:
Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo Uyarlama: Onur Ünlü

Dizide yer alan diğer oyuncular ve Gerçek İsimleri

Serdar Orçin (Kudret), Ece Dizdar (Şevval), Gizem Erdem (Deniz), Merve Ateş (Melike), Eylül Su Sapan (Nazlı), Merve Dizdar (Fatma), Ayşen Gruda (Mukadder), Sabriye Kara (Asiye), Kuzey Yücehan (Hasan), Zeynep Kızıltan (Yasemin), Serkan Kuru (Sacit), Ercü Turan (Şehsuvar), Vedat Erincin (Kahya), Köksal Engür (Osman Amca), Serhat Talay (Hakkı), Banu Fotocan (Necla), Erşan U.Ölmez (Efkan), Ahmet Kaynak (Taşkın), Eren Şahin (Birol), Tevfik Yapıcı (İrfan) ve Ziya Çiçek (Berber Çetin)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir