Avon Temsilcisi Üyesi Olmak İstiyorum

AVON
Avon üyesi olmak , kendime bir gelir kapısı açmak istiyorum diyenler, bu konu sizin için hazırlandı. 

Kendi işinize çok düşük sermayeyle patron olmak istemez misiniz? Kazançlarınızı gün geçtikçe arttırarak, gelir kapınızı genişletebilirsiz.  Avon Temsilcisi olmak isteyenler aşağıdaki adrese başvurularını yapabilirler.

Sadece para kazanmanın yanı sıra sosyalleşmenizi de sağlayan bu meslek sizin hayallerinizi gerçekleştirmenin en iyi yollarından biri.

TEMSİLCİ OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

AVON HAKKINDA

Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur.

Avon, Türkiye pazarında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında faaliyete başlamış ve 2003 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2003 yılından bu yana ise %100 Avon Kuruluşu olarak faaliyete devam etmektedir.
%100 Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Avon, Türkiye Aktif Bağımsız Girişimci Satışı ve şirket gelirinde güçlü iki haneli büyümeler elde etmektedir. Bu büyüme rakamlarının bir sonucu olarak, Türkiye’de Avon kısa süre içinde doğrudan satış sektöründe açık arayla pazar lideri olmuştur. Bugün Avon, Türkiye’de toplam kozmetik pazarında pazar lideri, özellikle parfüm ve makyaj kategorilerinde ise açık ara pazar lideridir. Avon Türkiye, Avon dünyasında da en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almaktadır. Avon Türkiye önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan bir şirket olarak değerlendirildiğinden, farklı bir çok yatırım planlanmış olup, bu yatırımlar zamanı geldiğinde uygulanmaktadır. Yatırımlar ilk olarak müşterilerine cazip tüketici önerileri yaratmak amaçlı gerçekleşmiştir. Ürün yelpazesi genişletilerek ve Avon Kataloglarında daha rekabetçi fiyatlarda ürünleri içeren daha fazla sayfaya yer verilerek yatırım yapılmıştır. Son zamanlarda reklamlara ve Örnek Ürünlere yatırım yaparak Avon marka imajını yaratma çalışmalarımız devam etmektedir. Avon Türkiye güzellik pazarında daha hızlı büyümektedir. Bu güçlü büyümeyi desteklemek amacıyla operasyonel alt yapımıza yatırım gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu yatırımların her biri, bağımsız girişimcilerimize ve müşterilerimize daha iyi hizmet vererek ve bağımsız girişimcilerimizin harcadıkları çaba oranında yarar elde edebilmelerini sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz büyümeyi desteklemek amacıyla yapılmıştır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir