90’lar dizisi Bekir Tuncay gerçek adı ismi nedir

renan-bilek

90’lar dizisi Bekir Tuncay gerçek adı ismi nedir, içeriğe ulaşmak için başlığa tıklayınız.

90’lar dizisi Bekir Tuncay gerçek adı ismi : Renan BİLEK ‘ tir.

Renan Bilek ( d. 1968, İstanbul), Türk müzisyen, tiyatro oyuncusu. Galatasaray Lisesi mezunudur. Ortaoyuncular’da ve çeşitli filmlerde rol aldı. Bir dönem İzmir’de yaşadı; 2005’te İstanbul’a döndü. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Soner’in yardımcısı Süleyman rolündedir. Lise yıllarında Leke adlı bir müzik grubuna üyeydi. Grubun dağılmasından sonra, 1998 yılında yine Leke adında bir albüm yaptı. Yurtsever Cephe’nin mitinglerinde ve Küba Dostluk Derneği’nin düzenlediği dostluk konserinde yaptığı gösterilerde müziğin ötesinde bir meddahlık örneği vermiştir. Renan Bilek dizi çalışmasının yanı sıra “Aramızda Kalsın” adlı tek kişilik gösterisini sergilemektedir. 1 Ekim 2012’de yayın hayatına başlayan günlük gazete soL’un çarşamba günleri yayınlanan soL Kültür ekinde “Leke” isimli köşesinde düzenli olarak yazıları yayınlanmaktadır.

kaynak:wikipedia

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir