Tupperware 9. Hafta İndirimleri 2015

0

Tupperware 9.Hafta İndirim Kataloğuna ulaşmak için başlığa tıklayınız

Sevgili Tupperseverler….

Tupperware indirimlerine , haftalık yayınlanan kampanyalı ürünlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tupperware 2015 9. hafta indirimlerini katalog olarak sizinle paylaşıyorum  . Kampanyalı ürünleri Tupperware danışmanlarına ulaşarak satın alabilir ya da siz de danışman olabilirsiniz böylelikle siz de kendinize, ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Danışman olmak isterseniz yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki yorum kısmına yorumunuzu bırakın en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz. 2015 aktivite hediyeleri, aktüel ürünlerine ulaşın. Promosyonlar 2015 yılının  9. Haftasında da devam ediyor. İndirime girmiş ürünler listesine ve bazı indirimli ürünlerin isimlerine aşağıdaki linkten ulaşın.

DURU ZEYTİNYAĞLIK 3 LÜ SET: 85 TL
SİLİNDİR KAPLAR 3 LÜ SET: 75 TL
MUCİZE ŞEKERLER: 62,5 TL
MUTFAK İNCİSİ: 32,5 TL
EKO TABAKLAR 2Lİ: 45TL
ANTARTİKA 5 Lİ PEMBE: 75 TL
SİHİRLİ MERDANE: 35 TL
MİKSİM 1.5 L: 40 TL
BERRAK 2 Lİ SET: 95TL
MİKS İKİLİ SET: 55 TL
SİHİRLİ DEKORATÖR: 45 TL
AÇIKGÖZ SET:  70 TL
YONCA SERVİS KABI 1.3:  22,5 TL
ÖZEL KARE 4LT: 50 TL
ULTRA PRO 3.5 LT : 140 TL

24 Şubat-09 Mart tarihleri arasındaki tupperware fırsat ürünleri bölgesel olarak değişiklik gösterdiğinden kendi bölgenize ait fırsat ürünlerini öğrenmek için tupperware danışmanınız ile temasa geçin.

Tupperware indirimli ürünlerini her hafta sitemizden takip edebilirsiniz.

 

17 Şubat –  23 Şubat 2015 tarihleri arasında 8.Hafta İndirimleri geçerlidir.  Kampanyalı ürünlere ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

Tupperware sadece en sağlıklı gıda saklama çözümlerini üreten bir firmadır. BPA içermeyen ürünleri ile sağlığınızı koruyor.

Tupperware ürünleri sitemizde tanıtım amaçlı bulunmakta ve şirket politikaları gereği internet üzerinden sipariş alınmamakta ve satış yapılmamaktadır. Tupperware’in resmi sitesi “tupperware.com.tr” olup sayfamızda bulunan promosyonlar “tupperware.com.tr/promosyonlar” bölümünden alınmıştır.

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir Yorum Bırakın