Tupperware 6. Hafta İndirimleri 2015

4
1. Sayfa -Toplam: 9 Sayfa İçerik Bulunmaktadır.

Tupperware 6.Hafta İndirimleri, katalog ürünleri, hafta hafta indirimli ürünler, 6. haftada 2 – 8 Şubat 2015 indirimlerine ulaşın.

Tupperware haftalık indirimlerine , haftalık yayınlanan kampanyalı ürünlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tupperware 2015 6. hafta indirimlerini katalog olarak sizinle paylaşıyorum  . İndirimli ürünleri Tupperware danışmanlarına ulaşarak satın alabilir ya da siz de tupperware danışmanı olabilirsiniz böylelikle siz de kendinize, ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Danışman olmak isterseniz yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki yorum kısmına yorumunuzu bırakın en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz.2015 aktivite hediyeleri, aktüel ürünlerine ulaşın. Haftalık Tupperware  indirimleri 2015 6. Haftada da devam ediyor. Tupperware İndirimli ürünler listesine ve bazı indirimli ürünlerin isimlerine aşağıdaki linkten ulaşın.

2015 indirimleri aşağıdadır. Sonraki butonuna basarak tüm indirimleri görebilirsiniz.

tupper1

1. Sayfa -Toplam: 9 Sayfa İçerik Bulunmaktadır.
Paylaş

Yazar Hakkında

4 Yorum

  1. Aynur torun on

    22 Aralik 2014 tarihinde uye oldum. Ozamandan bu haftaya kadar ilk siparisim 600 tl olmasi haricinde sonraki haftalarda hep 250 300 civari tutarinda siparislerim oldu. Grup liderim tarafindan bana gonderilen hediye peynir dunyasi ve oval set oldu birde 600 tl lik siparisim karsiliginda ise diva set geldi. İnternetten takip ettiklerim ve arastirdiklarim farkli sekilde bu yuzden aklim karisti. Sizden ricam haftalik simdiye kadar olan aktivite hediyelerini bana aciklarmisiniz… Simdiden tesekkurler…

    • Hangi haftaya aitse o haftanın aktivite hediyelerinin kataloglarını Grup Liderinizden isteyebilirsiniz. Her hafta aktivite hediyeleri belirlenmektedir. Eğer güven sıkıntısı yaşıyorsanız farklı bölgelerdeki grup liderleri ya da distribütörlerden ayrtıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın