Anasayfa » Bilgilendirme » Kimdir Nedir » Güneşi Beklerken dizisi Barış gerçek adı ismi nedir

Güneşi Beklerken dizisi Barış gerçek adı ismi nedir

İsmail-Ege-Şaşmaz Güneşi Beklerken dizisi Barış gerçek adı ismi nedir,içeriğe ulaşmak için başlığa tıklayınız

Güneşi Beklerken dizisi Barış gerçek adı ismi : İsmail Ege ŞAŞMAZ‘dır

İsmail Ege Şaşmaz, (d.1993) Oyuncu

Güneşi Beklerken isimli tv dizisi çok yayında Kanal D ekranlarında başlayacak. Bir gençlik dizisi olan dizide rol alacak olan İsmail Ege Şaşmaz bu dizide liseli bir genç olan Barış karakterini canlandıracak. İsmail Ege Şaşmaz daha öncede Eti Kombo reklam filminde oynamıştır. Genç oyuncu hakkında medyada çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Kendisi ile ilgili çıkacak haberleri de dizinin başlamasıyla birlikte ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Türkiye televizyon dizilerinde rol alan dizi karakterlerinin gerçek hayatta kim oldukları, kişisel özellikleri ve daha önce rol aldıkları dizileri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Ekranları başında milyonları içine alıp sürükleyen dizilerin nerede çekildikleri, konusunun ne olduğu, dizi karakterlerinin gerçek adı isimleri merak edilen tüm konular için yerigeldi.com’u takip edin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>