Anasayfa » Tupperware » Antartika Set Ne İşe Yarar,Nerelerde Kullanılır

Antartika Set Ne İşe Yarar,Nerelerde Kullanılır

122  Antartika Set Ne İşe Yarar,Nerelerde Kullanılır içeriğine ulaşmak için hemen başlığa tıklayınız.

TUPPERWARE ANTARTİKA SET

Antartika Set mutfakta elinizin altında bulunması gereken bir üründür. Antartika set içine çiğ et, balık, tavuk, kıyma gibi besin değerleri hızlı kaybolabilecek ve bozulabilecek ürünleri rahatlıkla koyabilirsiniz. Aynı zamanda Antartika set içinde pişmiş, servise hazır yiyecekleri de koyup derin dondurucuda saklayabilirsiniz.

Antartika setin özel yapısı sayesinde içine koyduğunuz yiyecekleriniz daha hızlı donar. Bu sayede hem buzlanmanın önüne geçilmiş olur hem de yiyeceklerin besin değerleri korunmasına yardımcı olunmuş olur.

Antartika set özel tasarım yapısı sayesinde buzdolabınızda düzeni de sağlar. Üst üste koyup rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Antartika setin esnek yapısı sayesinde içinde çıkaracağınız yiyecek kırılmaz, bölünmez, yapısını korur ve rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Antartika setin en önemli bir diğer özelliği ise ani sıcaklık düşüşlerine dayanıklı olmasıdır. Bu sayede buzlanma yapmaz.

TUPPERWARE İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Diğerlerini Deneyin

companies-tupperware

Tupperware 14. Hafta İndirimleri

2015 yılı 14.Hafta İndirimleri, Katalog Ürünleri sizlerle buluşuyor. Tupperware 19. yılında üyelerine ve siz tupperware ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>